Інформація
Пошук

Поліпропіленова (PP-R) труба Valtec PN 20/25 для систем опалення та гарячого водопостачання

Виробник: Valtec (Італія)
Модель: VTp.700.0020.25

Скорочений опис


Поліпропіленові (ППР) труби на даний момент є одним із найвідоміших і затребуваних рішень при проектуванні систем сантехніки. Труби виготовлені з поліпропілену широко застосовуються і рекомендовані більшістю відомими ком... Читати далі...

Характеристики


Переглянути всі характеристики

91 грн

  • В наявності

Оплата

Оплата

Картою онлайн Готівкою при отриманні Безготівковий розрахунок

Доставка

Доставка

У будь-яку точку України

Поліпропіленові (ППР) труби на даний момент є одним із найвідоміших і затребуваних рішень при проектуванні систем сантехніки. Труби виготовлені з поліпропілену широко застосовуються і рекомендовані більшістю відомими компаніями, адже довговічність і надійність подібних рішень перевірена часом. Поліпропіленова труба виробництва компанії VALTEC VTp.серіі 700.0020 використовується для подачі і транспортування води та неагресивних рідин в сантехнічної магістралі. Труби PPR VALTEC можливо використовувати в більшості інженерно - сантехнічних систем, таких як:

  • системи теплозабезпечення безлічі типів житлових і технічних приміщень
  • системи тепловодопостачання та подачі води побутового і господарсько - технічного призначення
  • системи обігріву площ відкритого типу

Навіть при довгостроковому граничному температурному режимі, труба не подовжується більш, ніж на 10 мм. Таким чином, зібрані комунікації не мають хвилеподібно по всій своїй довжині в процесі тривалої експлуатації. Високі міцнісні якості при відносно невисокій вартості, в порівнянні зі сталевим варіантом труби. Модифікація витримує значні теплові і механічні навантаження, тому розриви "по живому" виключені. Мінімальний час на стикування окремих ділянок комунікацій завдяки спеціальним прес-фітингів, що дуже важливо при великих монтажних обсягах. Порожнина труби з ідеальною поверхнею, без шорсткостей. Зібраним комунікацій не потрібно фарбування, що скорочує фінансові витрати.

Труби з пропілену VTp.700.0020 характеризуються відмінною міцністю, антіагресівнім накопиченням, достатньою гнучкістю і великим терміном служби.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Область застосування системи опалення
Форма труби пряма
ВИКОРИСТОВУЮЧІ МАТЕРІАЛИ
Матеріал провідної труби поліпропілен
РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ
Максимальна температура ℃ 70
Максимальний тиск (бар) 20
ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діаметр труби (мм) 25

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Мітки: Труба PP-R Valtec PN 20/25, P1V000025, VTp.700.0020.25, Valtec (Італія), Труби поліпропіленові ППР (BERKE, VALTEC, ASG)