Інформація
Пошук

Труба для теплої підлоги РЕ-Ха d16×2.0 (600 метрів/бухта)

Виробник: Heat-Pex (Іспанія)
Модель: РЕ-Ха-16×2.0-600

Скорочений опис


В якості однієї з рекомендованих труб для поверхневого опалення в системі «Heat-PEX Comfort» використовується труба РЕ-Ха з антидифузійним шаром з етилен-вінілового спирту EVOH, який запобігає проникненню кисню в систему... Читати далі...

Характеристики


Переглянути всі характеристики

27 грн

  • В наявності

Оплата

Оплата

Картою онлайн Готівкою при отриманні Безготівковий розрахунок

Доставка

Доставка

У будь-яку точку України

В якості однієї з рекомендованих труб для поверхневого опалення в системі «Heat-PEX Comfort» використовується труба РЕ-Ха з антидифузійним шаром з етилен-вінілового спирту EVOH, який запобігає проникненню кисню в систему . Труби для систем теплої підлоги »з PE-Xa виготовляються з поліетилену високої щільності зшивається перекисом водню, що забезпечить рівномірний поява поперечних зв'язків по всій товщині стінки, навіть в разі застосування товстостінної труби.

Труба Heat-PEX РЕ-Ха для системи теплої підлоги 16 × 2 мм виготовляється із застосуванням сучасних ізраїльських технологій, для систем водопостачання та опалення. Дані вироби Виготовляються виключно з високоякісних матеріалів, що володіють підвищеними показниками зносостійкості і міцності в порівнянні з аналогами, представленими на ринку. Крім цього ці труби абсолютно нешкідливі і безпечні з споживчої точки зору, по суті будучи продуктом з високим рівнем екологічності. У матеріалі виготовлення труби для теплої підлоги відсутні токсичні і хімічно небезпечні сполуки. Дана модель труби призначається для монтажу систем теплої підлоги з водяним теплоносієм. Чи здатна витримувати високі температури теплоносія не втрачаючи функціональних властивостей. Разом з фітингами Heat-PEX ця труба для водяних теплих підлог утворює наднадійне з'єднання з більш тривалими термінами експлуатації і технічними характеристиками.

  • Надзвичайна стійкість як при низьких, так і при високих температурах
  • Невелика втрата тиску в системі завдяки гладкості труби
  • У системі не накопичується осад на стінках навіть після багатьох років використання
  • Чи не утворюються тріщини при виникненні напруги
  • Оптимальне співвідношення гнучкості труб до опору високому тиску

Кисневий бар'єр виготовляється з етилен-вінілового спирту - полімеру з дуже високими захисними показниками. Вимоги по кіслородопронікновенію в значній мірі перевищують встановлені норми і стандарти. Крім цього, клейовий шар між бар'єрним шаром і трубою здатний забезпечити міцну зв'язок. Нерастворяющуюся в воді етил-вініловий шар спирту має істотний запасом зносостійкості і стійкості до атмосферних впливів, що підвищує рівень міцності і стійкості конструкцій, що монтуються труб в умовах будівництва.

ВИКОРИСТОВУЮЧІ МАТЕРІАЛИ
Матеріал провідної труби РЕ-Хa
РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ
Коефіцієнт теплопровідності Вт/м*К 0.35
Радіус вигину (мм) 80
Максимальна температура ℃ 90
Максимальний тиск (бар) 6
ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Умовний прохід (мм) 12
Товщина стінки (мм) 2.0
Діаметр труби (мм) 16
Довжина бухти (м) 600

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha
З цім товаром купляють