Інформація
Пошук

Поліпропіленовий фітінг VTp.707.0 (50х1 1/2") з переходом на зовнішнє різьблення

Виробник: Valtec (Італія)
Модель: VTp.707.0.05008

Скорочений опис


Прямий поліпропіленовий фітінг для з'єднання поліпропіленової труби і компонента інженерної системи з нарізним підключенням. Різьба фитинга - зовнішня трубна по ГОСТу 6357. Передбачено ділянку заставної деталі під гайков... Читати далі...

Характеристики


Переглянути всі характеристики

756 грн

  • В наявності

Оплата

Оплата

Картою онлайн Готівкою при отриманні Безготівковий розрахунок

Доставка

Доставка

У будь-яку точку України

Прямий поліпропіленовий фітінг для з'єднання поліпропіленової труби і компонента інженерної системи з нарізним підключенням. Різьба фитинга - зовнішня трубна по ГОСТу 6357. Передбачено ділянку заставної деталі під гайковий ключ.

Прямий поліпропіленовий фітінг Valtec VTp.707 використовується для створення міцного і надійного з'єднання поліпропіленової труби до компонентів інженерної системи з внутрішнім різьбовим підключенням шляхом розтрубної зварки. Матеріалом фитинга служить поліпропілен марки ppr100 і класом PN 25, склад корпусу закладного елемента виконаний з сантехнічної латуні марки CW617N, виконаного у вигляді циліндричної форми з чотирма проточками для збільшення площі зчеплення і виключення протікання, передбачено наявність додаткової шестигранної форми під гайковий ключ. Номенклатура представлена ​​поліпропіленовими фітингами діаметром від 32 до 63 мм і зовнішньої трубної різьбленням від 1 "до 2". Робочі параметри - тиск 25 бар і температура теплоносія до 95 ° С.

ВИКОРИСТОВУЮЧІ МАТЕРІАЛИ
Матеріал провідної труби поліпропілен
РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ
Діаметр з'єднуваних труб (мм) 50
Тип різьби на перехідних з'єднувачах зовнішня
Максимальна температура ℃ 95
Максимальний тиск (бар) 25

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Мітки: Valtec, VTp.707.0, фітінт, поліпропіленовий, ППР