Інформація
Пошук

Обладнання і матеріали для систем "тепла підлога"

Оберіть підкатегорію
РЕ-RT-16×2.0 Berke
0

19 грн

PE-RT 16x2,0
0

20 грн

РЕ-RT-16×2.0
0

40 грн

РЕ-Ха-17×2.0
0

60 грн

-19 %
Акция
FHP-33 DUO
0

615 грн 500 грн

-20 %
Акция
FHP-55 DUO
0

772 грн 620 грн

FHP-45
0

238 грн

FHP-55
0

280 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Обладнання і матеріали для систем "тепла підлога"

Рідинна тепла підлога - це оптимальний і ефективний варіант для опалення як приватного будинку так і квартири. Опалювальні системи нового покоління дозволяють забезпечувати підігрів підлоги як в окремо взятій кімнаті Вашої квартири або будинку, так і по всій їх площі. На ринку систем опалення та теплопостачання представлені багато видів теплих рідинних підлог, що дозволяють реалізувати будь-які інженерні рішення. Головна перевага системи "тепла підлога" полягає в повній візуальній відсутності її елементів в інтер'єрі Вашої оселі. Ховаючись під покриттям підлоги, її експлуатація повністю виправдана і доцільна з боку фінансових витрат.
Рідинна тепла підлога - найбільш поширений тип підігріву поверхонь в Україні в наш час. Її популярність полягає в тому, що такий вид опалення житлових приміщень при відносно невисокій вартості, не потребує поточного капітального обслуговування, залишаючись при цьому досить довговічним рішенням.

Основні переваги рідинної системи "тепла підлога":

  • Рідинні теплі підлоги володіючи більшістю властивостей інших опалювальних систем, здатні обігрівати Ваше житло локально, або виступити в ролі головного джерела обігріву, витрачаючи при цьому набагато менше енергоресурсів, ніж будь-яка інша система, а вже тим більше , ніж теплові гармати, побутові обігрівачі або пальника.
  • Так як рідинних теплі підлоги рівномірно розподіляються по всій поверхні, нагрів відбувається рівномірно і займає набагато менше часу, ніж звичайна система опалення.
  • Оскільки на ринку України досить багато пропозицій з продажу як рідинних теплих підлог, так і інших систем обігріву їх вартість зрівнялася щодо інших систем підігріву і є нижчим, ніж інші види опалення будинку або квартири.