Інформація
Пошук

Про нас

 

Основна спеціалізація нашої компанії - комплектація об'єктів сталевими теплоізольовані ПІТ і гнучкими ізольованими Pex-a трубами систем опалення, холодного і гарячого водопостачання ГВП зовнішніх інженерних мереж.

Починаючи з 2006 р, ТОВ «Компанія «Енергобудпостач» активно впроваджує сучасні енергоефективні системи, пропонуючи сталеві та пластикові теплоізольовані труби найвищої якості зі складу в Києві.

ТОВ «Компанія «Енергобудпостач» позиціонує себе, як постачальника продукції найвищої якості і надійності, не йдучи на зниження показників якості, заради сьогочасної вигоди. Саме це прагнення - надати покупцеві сплав найвищої надійності з ефективністю визначило наше співробітництво з рядом провідних європейських компаній (Kaczmarek, NMC), а з 2014 р ми отримали ексклюзивне право представляти на ринку України продукцію швейцарського концерну BRUGG - гнучкі трубні системи CALPEX, CASAFLEX, COOLFLEX, BIOFLEX.

З 2015 р нашими фахівцями розроблена і введена на ринок України гнучка Pex-a ізольована система OPTIPEX, яка орієнтована на застосування в індивідуальному і малоповерховому будівництві. OPTIPEX відрізняється більшою гнучкістю і більш низькою ціною від схожих пропозицій на ринку. З 2017 року ми поставляємо труби CALPEX PUR-KING - вдосконалену систему CALPEX з революційно новим коефіцієнтом теплопровідності λ = 0,019 Вт/мК (для порівняння, коеффіцієнт λ ізоляції стандартного «жорсткого» пінополіуретану 0,033 Вт/мК, коеффіцієнт λ спіненого поліетлену ПЕ 0,045 Вт/мК).

Запрошуємо підприємства, що розділяють наші цінності, ставлять на перше місце енергоефективність, якість і надійність приєднатися до наших клієнтів - ПАТ «Київенерго», Укроборонпром, ДП «Антонов», Фармак, КАН, Укржилінвест, ККПК, ПАТ «Енергія» і багатьом іншим. Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас і запропонувати оптимальне рішення.

Вибирайте краще!

Ми вдячні клієнтам за відгуки!