Інформація
Пошук

Монтаж

Будівництво теплотраси вимагає від організації що займається цим видом робіт наявності міцної матеріально технічної бази, наявності кваліфікованих фахівців ПТО, досвідчених лінійних будівельників і робітників. Будівництво теплотрас - це складний і відповідальний технологічний процес.

Для якісного виконання будівельно-монтажних робіт з будівництва теплотраси необхідно відповідні обладнання - землерийна, вантажопідйомна і зварювальний техніка, інші машини і механізми і найголовніше великий досвід виконавців робіт. Обов'язкова атестація всього персоналу - інженерів зварників, монтажників і т.д. Залежно від методу прокладки монтаж теплотраси включає в себе певні типи робіт. У всіх випадках, крім використання технології горизонтального спрямованого буріння копається траншея. Після установки трубопроводу необхідно відновити місцевість - для цього потрібно засипати магістраль і утрамбувати ґрунт. Також обов'язково здійснюються гідравлічні випробування, за результатами яких складається висновок про цілісність конструкції. У разі виявлення несправностей негайно проводяться операції, спрямовані на відновлення функціональності магістралі.

Надаємо послуги по монтажу теплотрас з використанням сучасних високоякісних теплоізольованих сталевих і гнучких PEX-A труб. Будівництво або ремонт теплової мережі трубами в ізоляції - складний відповідальний процес, що вимагає відповідної високої кваліфікації. Фахівці ТОВ Енергобудпостач нададуть компетентну консультацію по монтажу тепломережі, або виконають монтаж теплотрас "під ключ" з огляду на всі особливості, а саме:

  1. Облік класу грунтів і наявність ґрунтових вод.
  2. Облік діючих інженерних комунікацій, прив'язки проекту до місцевості і оптимізації монтажних робіт.

Найбільш оперативний і невитратний монтаж теплотрас проводиться із застосуванням сучасних енергозберігаючих гнучких попередньо ізольованих труб, які поставляються бухтами до 700 погонних метрів. Власне така гнучка труба для тепломереж надає найбільшу гнучкість при максимальній надійності (відсутність з'єднань) з найменшими втратами тепла.
 На всі види робіт ми надаємо гарантію якості виконання

Істотне скорочення часу будівництва теплотраси за рахунок відсутності з'єднань дозволить значно заощадити Ваші кошти

При проектуванні теплових мереж рекомендується використовувати нормативні документи, які чітко регламентують правила проектування, монтажу, приймання та експлуатації теплових мереж і мереж гарячого водопостачання з використанням теплоізольованих ППУ труб.