Інформація
Пошук

Кульові крани - каталог продукції

Кульові крани - каталог продукції

Кульові крани - це один з найважливіших елементів будь-якої трубопровідної системи, що виконує функції замикання або регулювання. Головним компонентом кульового крана є кульовий затвор, виконаний у формі сфери. У багатьох виробників запірної арматури цей елемент піддається специфічній обробці та покривається різними матеріалами, що гарантують тривалішу експлуатацію цього типу трубопровідної арматури в різних умовах. Завдяки конструктивним особливостям, використовуваним матеріалам та наявністю захисту від різних типів агресивного середовища, кульові крани мають широкий спектр застосування як у трубопровідних системах, які призначені для транспортування нафти, природного газу, так і в системах газопостачання, водопостачання, опалення та інших галузях комунікацій.

За типом пристрою кульовий кран ділиться на повно прохідний та редукований (зменшений прохід). Повно прохідні кульові крани у відкритому положенні мають діаметр, що відповідає внутрішньому діаметру трубопроводу. Завдяки цьому, кульові крани досить відрізняються від інших видів запірної арматури, маючи невеликі гідравлічні втрати при транспортуванні робочого середовища, це робить кульовий кран основним запірним пристосуванням на сучасних трубопровідних магістралях. Багато виробників запірної арматури мають в асортименті різні кульові крани за типом приєднання: фланцеві, під приварювання, муфтові та комбіновані.

На нашому сайті "Енергобудпостач" Ви зможете знайти великий вибір кульових кранів провідних європейських та світових виробників, та придбати їх за найкращими цінами з безкоштовною доставкою по Україні

У цій категорії немає товарів