Інформація
Пошук

Труби ізольовані з нержавіючої сталі гнучкі CASAFLEX

1016111
0

19 553 грн

1016099
0

6 483 грн

1016102
0

7 786 грн

1016106
0

10 693 грн

1016108
0

13 231 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Труби ізольовані з нержавіючої сталі гнучкі CASAFLEX

CASAFLEX – гнучка ізольована ППУ система для високотемпературних ( до + 160*C ) мереж центрального опалення ЦО , від виробника із світовою репутацією BRUGG. Це унікальна система, котра поєднує в собі надійність при роботі з високими тисками та температурами, взята від сталевих теплоізольованих труб ,  та гнучкість і незатратність монтаж теплових мереж від пластикових гнучких ізольованих труб.

Гнучкі теплотраси CASAFLEX, як і сталеві ПІТ (на відміну від Калпекс та Армопекс), мають провідну трубу з металу. Але, на відміну від труб СТ/ПЕ , у Касафлекс провідна труба виготовляється із хром-нікелевої нержавіючої сталі, а сама система виготовляється та постачається, як довгомірна теплотраса в бухтах, що дуже вигідно з точки зору монтування – відсутність стикування труб між собою економить час, кошти, на суттєво збільшує надійність мереж теплопостачання. Теплова ізоляція виконана з гнучкого ППУ/поліізаціонату, що забезпечує найкращі енергозберігаючі властивості протягом всього терміну експлуатації гнучких металевих ізольованих труб в бухтах. Труба-оболонка із ПЕ не боїться УФ-променів, та дозволяє прокладання мереж ЦО та ГВП на основі Касафлексу як підземно безканально , так і надземно.

Гнучкість ізольованих труб CASAFLEX дозволяє обходити будь-яку перешкоду або інженерну комунікацію, та будувати теплотрасу найкоротшим шляхом. Ці теплоізольовані труби монтуються дуже просто, без використання спеціального інструменту, вони постачаються на об’єкт необхідної довжини (що впливає на швидкість монтування), тому вважається, що саме труби КАСАФЛЕКС є найкращим варіантом для прокладки та заміни теплових мереж в обмежених умовах центральної частини міст .