Інформація
Пошук

Поліпропіленова армована (PP-ALUX) труба Valtec PN 20/40 для систем опалення та водопостачання

Виробник: Valtec (Італія)
Модель: VTp.700.AL25.40

Скорочений опис


Поліпропіленові армовані алюмінієм (PP-ALUX) труби на даний момент є одним із найвідоміших і затребуваних рішень при проектуванні систем сантехніки. Труби виготовлені з поліпропілену широко застосовуються і рекомендовані... Читати далі...

Характеристики


Переглянути всі характеристики

383 грн

  • В наявності

Оплата

Оплата

Картою онлайн Готівкою при отриманні Безготівковий розрахунок

Доставка

Доставка

У будь-яку точку України

Поліпропіленові армовані алюмінієм (PP-ALUX) труби на даний момент є одним із найвідоміших і затребуваних рішень при проектуванні систем сантехніки. Труби виготовлені з поліпропілену широко застосовуються і рекомендовані більшістю відомими компаніями, адже довговічність і надійність подібних рішень перевірена часом. Поліпропіленова труба виробництва компанії VALTEC серії VTp.700.AL25.20 використовується для подачі і транспортування води та неагресивних рідин в сантехнічної магістралі. Труби PP-ALUX VALTEC можливо використовувати в більшості інженерно - сантехнічних систем, таких як:

  • системи теплозабезпечення безлічі типів житлових і технічних приміщень
  • системи тепловодопостачання та подачі води побутового і господарсько - технічного призначення
  • системи обігріву площ відкритого типу.

 

Відмінною особливістю даної серії поліпропіленових труб є наявність проміжного шару з алюмінію, який перешкоджає дифузії, відповідно використовуються елементи трубного контуру виконуються з металу (вентиля, перехідники тощо) Менше схильні до передчасної коррозіі.Прі довгостроковому максимально допустимому температурному режимі, труба не подовжиться більше, ніж на 10 міліметрів. Тому, змонтованим комунікацій не властива волнообразность по всій довжині в процесі тривалої експлуатації. Високі міцнісні якості при невеликій вартості, в порівняно зі сталевими трубами.

Модифікація витримує високі теплові та міцності навантаження, з цієї причини виникнення розривів "по живому" виключаються. Необхідний час на стикування окремих ділянок комунікацій мінімізується завдяки різним прес-фітингів, що дуже важливо при великих монтажних обсягах. Порожнина труб з ідеальною поверхнею, без шорсткостей. Комунікацій не потрібні фарбувальні роботи, що зменшує матеріальні витрати.

 

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Область застосування гаряче водопостачання, системи опалення
Форма труби пряма
ВИКОРИСТОВУЮЧІ МАТЕРІАЛИ
Матеріал провідної труби поліпропілен (армований алюмінієм)
РОБОЧІ ПАРАМЕТРИ
Максимальна температура ℃ 70
Максимальний тиск (бар) 25
ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діаметр труби (мм) 40

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Мітки: Труба PP-ALUX Valtec PN 20/40, P1VAL0040, VTp.700.AL25.40, Valtec (Італія), Труби поліпропіленові ППР (BERKE, VALTEC, ASG)